Stanislaw Zoladz färglitografi
2011-09-30
103910
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): "Pålsundet", signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, 211/275, färglitografi, 48,5x69 cm