Björn Wessman färglitografi
2011-09-30
103905
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WESSMAN, Björn (född 1949): Vattenfall, signerad Björn Wessman, 100/143, färglitografi, 60x80 cm