WA Gibson oljemålning
2011-10-01
103901
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GIBSON, W.A. 1800-tal, Kustlandskap med man i eka, signerat och daterat-96, olja på pannå, 24x35 cm
Tryckskada