Veikko Aaltona, oljemålning
2011-09-30
103876
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AALTONA, Veikko (Finland/Sverige 1910-90): Vinterlandskap i månsken, signerad och daterad V Aaltona 1969, 46x55 cm