Axel Fridell etsning
2011-09-30
103854
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935): Vasabron och Gamla Stan, 1925, signerad, etsning, 22x34 cm, Haskel 221