Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRMÅLNING, tillskriven Arvid Lundbeck (1752-1827), Dam med duva, signerad och daterad L 1793, 6,5x6,5 cm
Lagning
103850
2011-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här