Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄRSKÅLAR, 4 st, ASSIETTER, 2 st, porslin, Kina, TALLRIK, emalj, Kina

Skador, nagg

103833

2011-09-30