Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1700-talets andra hälft, stockholmsarbete, signerad Jacob Kock Stockholm (hovurmakare i Stockholm, rättigheter 1737-1805), höjd 74 cm
Senare urverk, skador, nycklar medföljer
103808
2011-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här