Kompasser

Kompasser
Kompasser

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASSER, 2 st, 1800-tal, mässing, diameter 18,5 respektive 20,5 cm

En med skador

103806

2011-10-09