Sideboard signerat F Linke

Sideboard signerat F Linke
Sideboard signerat F Linke
Sideboard signerat F Linke
Sideboard signerat F Linke
Sideboard signerat F Linke
Sideboard signerat F Linke

Klubbat för:

174 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIDEBOARD, med stenskiva, Louis quinze-stil, signerat F. Linke(verksam i Paris 1882-1946), 1900-tal, med intarsia, höjd 96, 150x53 cm

nyckel saknas, smärre fanérskador, låst

103780

2011-10-01