Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
BORDSPENDYL, empire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 32,5
Urverkslucka saknas
103778
2011-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här