Tallrikar porslin Kina

Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 14 st, ASSIETTE, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått samt famille rosefärger

Skador, lagningar

103749

2011-09-30