Oljemålning 1800-tal kvinnoporträtt
2011-09-29
103730
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad Tonner, olja på pannå, 20,5x14 cm