Lars Pirak akvarell
2011-09-29
103679
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): fjällfors, signerad Lars Pirak , akvarell, 38x29 cm