Bordslampa i porslin

Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, med figuriner, porslin, höjd 58 cm

lagningar samt nagg

103659

2011-09-29