Herrfickur i guld

Herrfickur i guld
Herrfickur i guld
Herrfickur i guld
Herrfickur i guld

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRFICKUR, 18 k guld, diameter 38 mm

bucklor, urtavlan med skador

103644

2011-09-29