Jardinjär Hallberg

Jardinjär Hallberg
Jardinjär Hallberg
Jardinjär Hallberg
Jardinjär Hallberg

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JARDINJÄR, stämplad Hallberg 1907, glasinsats, längd 47

Nagg

103637

2011-09-29