Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPENDYL, empirestil, 1800-tal, förgylld brons och marmor, höjd 43,5 cm
Urverkslucka saknas
103595
2011-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här