Lars Norrman akvrareller
2011-09-30
103567
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORRMAN, Lars (1915-1979): 3 st Motiv från Tunisien resp Borneo, signerad Lars Norrman, akvareller, 11x16 cm resp 10x18 cm