Tage Hedqvist oljemålning
2011-09-28
103565
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Hemresan", signerad Tage Hedqvist och daterad 44, olja på duk, 45x55 cm