Flickdocka

Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka
Flickdocka

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

FLICKDOCKA, märkt S.F.B.J Paris, 1900-talets början, kropp med gåfunktion, huvud i biskvi, metallsäng med sänghimmel medföljer, dockans längd 54 cm

slitage, löst huvud, skador

103560

2011-09-28