Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, urtavlan märkt Fabre-Tible á Salers, lod samt pendel, höjd inkl. pendel 140 cm
Skador
103553
2011-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här