Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSPENDYL, marmor och patinerad metall, 1900-tal, höjd 36 cm

Sidskador, delar saknas, pendel och nyckel saknas

103551

2011-09-28