Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSPENDYL, marmor och patinerad metall, 1900-tal, höjd 36 cm
Sidskador, delar saknas, pendel och nyckel saknas
103551
2011-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här