Bokstöd Axel Gute

Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, signerade och daterade Gute 1920, (Axel Gute), brons, höjd 20 cm

103540

2011-09-28