Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
EBEL, herrarmbandsur, omkring 1980-tal, kaliber 978, boett av delvis förgyllt stål, skinnband, diameter 31,5 mm
103528
2011-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här