Baume & Mercier herrarmbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BAUME & MERCIER, herrarmbandsur med qvartzverk, omkring 1980-tal, boett av guld och svartlackerat stål, skinnband, diameter 30mm

Slitage

103526

2011-09-29