Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
BAUME & MERCIER, herrarmbandsur med qvartzverk, omkring 1980-tal, boett av guld och svartlackerat stål, skinnband, diameter 30mm
Slitage
103526
2011-09-29