Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, KONSOLBORD, med marmorskiva, Louis XVI-stil, 1800-tal, förgylld och skuren dekor, 82x43
Renoverad, bakstycke saknas, senare glas, skada, konsolbordet ej tillhörande samt omarbetat
103486
2011-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här