Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD, med marmorskiva, Louis XVI-stil, 1800-tal, förgylld och skuren dekor, 82x43

Renoverad, bakstycke saknas, senare glas, skada, konsolbordet ej tillhörande samt omarbetat

103486

2011-09-28