Akvarell Gunnar Brusewitz
2011-09-29
103408
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Sturup", signerad G Brusewitz, akvarell, 26x38