Ernesto Tatafiore affisch
2011-10-01
103396
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TATAFIORE, Ernesto (född 1943): Utan titel, signerad, affisch, 67x49 cm, med dedikation
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund