Äldre böcker

Äldre böcker
Äldre böcker

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖCKER, äldre, 8 st, 1600-1800-tal, bl.a. Tessin, En gammal mans bref, til en ung prints, 1756, Rhyzelius, Episcoposcopia Sviogothica, 1752 m.fl.

Vissa skador och defekter

103376

2011-09-30