Gideon Börje oljemålning
2011-10-10
103339
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÖRJE, Gideon (1891-1965), Kvinnlig modell, signerad G. Börje, olja på duk,
63x77 cm