Vas i överfång - Gallé kopia

Vas i överfång - Gallé kopia
Vas i överfång - Gallé kopia
Vas i överfång - Gallé kopia
Vas i överfång - Gallé kopia

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, överfång i rosa och lila med etsad dekor av landskap, signerad tip Gallé, höjd 26,5 cm

mindre nagg på livet

103278

2011-09-27