Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, överfång i rosa och lila med etsad dekor av landskap, signerad tip Gallé, höjd 26,5 cm
mindre nagg på livet
103278
2011-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här