Marcus Collin akvarell
2011-09-28
103265
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
COLLIN, Marcus (1882-1966): Gårdsbild, signerad och daterad M Collin -17, akvarell, 32x35
Proveniens:Galerie Hörhammer o/y