Beppe Wolgers oljemålning
2011-09-27
103257
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WOLGERS, Beppe, (1928-86): Gården under molnen, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, daterad a tergo 1976, 33x41 cm
Smärre tryckmärken