Kåsa Henrik Philip Stickler

Kåsa Henrik Philip Stickler
Kåsa Henrik Philip Stickler
Kåsa Henrik Philip Stickler
Kåsa Henrik Philip Stickler

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KÅSA, tenn, stämplad Henrik Philip Stickler 1843 (Jönköping 1813-1851), längd 29 cm

Skador, lagningar

103252

2011-09-26