Brusewitz blandteknik
2011-09-27
103209
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Fåglar, signerad och daterad Brusewitz, 30/10-71, 23x32 cm