Indian barncykel

Indian barncykel
Indian barncykel
Indian barncykel
Indian barncykel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

INDIAN BARNCYKEL, omkring 1920-tal
Proveniens: Gustaf Grahn, direktör för Nymans Verkstäder i Upsala

103208

2011-10-04