Gustave Singier färglitografi
2011-09-26
103173
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SINGIER, Gustave (1909-1984): Komposition, signerad Singier, 77/150, färglitografi, 46x68 cm