Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANNA, porslin, Napoli, 1800-talets slut, dekor med Bacchus, djurhuvuden, höjd ca 40 cm
Lagningar, bl a nagg på fotens kant, lagning vid kannans hänkel,
103163
2011-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här