Gustaviansk spegellampett

Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGELLAMPETT, för ett ljus, 1700-tal, gustaviansk, förgylld, 67x45

103146

2011-09-27