Mona Huss Wallin litografi
2011-09-26
103125
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Trädgård med figurer, signerad M Huss W 132/360, litografi, 44x60 cm
Liten fuktfläck i marginalen