Angelica Wiik färglitografi
2011-09-26
103124
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIIK, Angelica (f. 1960): Kvinnor i badrum, signerad Angelica Wiik, provtryck, färglitografi, 86x59 cm