Enrico Baj färglitografi
2011-09-27
103117
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BAJ, Enrico (1924-2003): Figurer, signerad Baj 157/250, färglitografi med glitter, 74x60 cm