Oidentifierad konstnär oljemålning
2011-09-28
103101
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal) Kor, olja på duk, 46x65 cm
Färgbortfall, dukskador