Theo Tobiasse färglitografi
2011-09-27
103073
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOBIASSE, Theo, (Frankrike född 1927): "La Dame qui jongle", signerad Theo Tobiasse, 91/ 150, färglitografi, bladstorlek 61x91 cm