Brödkorg 1800-tal

Brödkorg 1800-tal
Brödkorg 1800-tal
Brödkorg 1800-tal
Brödkorg 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BRÖDKORG, 1800-tal, bemålad plåt, längd 31 cm

slitage

103065

2011-09-27