Spegel Svenska Möbelfabriken

Spegel Svenska Möbelfabriken
Spegel Svenska Möbelfabriken

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1920/30-tal, stämplad SMF (Svenska Möbelfabriken), björk och alm, diameter 82 cm

103034

2011-09-26