Alfred Manessier färglitografi
2011-09-26
103026
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MANESSIER Alfred (1911-1993): "Hiver en Holland", signerad Manessier, provtryck, färglitografi, 43x65 cm