Mago Goldstein blandteknik
2011-09-26
103025
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLDSTEIN, Mago (1925-2008): "Petunia i Oskulden från Mölle", signerad och daterad Mago 1976, blandteknik, 41x29 cm