Corneille färglitografi
2011-09-26
103023
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och daterad Corneille -71, numrerad 37/99, färglitografi, 65x50 cm